کانون تبلیغات رسانه مهر / با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ما که هستیم ؟

سال ۹۰ ، دور هم جمع شدیم تا با تخصص و تجربیات چند ساله ، کار جدیدی شروع کنیم . سال ۹۱ ، ” راهنمای کرج ” متولد شد . در راهنمای کرج سعی کردیم با شناخت تغییرات و همراه با تحولات روز ، بصورتی متفاوت ، کسب و کار و مشاغل کرج را معرفی کنیم . ما اولین نبودیم ولی خیلی زود تعداد افرادی که از ما خدمات گرفتند به چند هزار شغل و کسب و کار رسید ! موضوع به اینجا ختم نشد چون ، روزی چند هزار نفر بازدید کننده هم پیدا کردیم !

در این سالها که بسیاری از شرکت ها و شغل ها با رکود و تورم و ورشکستگی مواجه شدند ما رشد کردیم توسعه دادیم و قوی تر شدیم !

راهنمای کرج حالا مجموعه بزرگتری شده و خدمات بیشتری داره :
– مشاور ، طراح و مجری تبلیغات
– تجزیه و تحلیل و آسیب شناسی تبلیغات و رفع موانع فروش
– مشاوره و راه اندازی کسب و کار آنلاین ، طراحی سایت و …
– طراح و مجری تبلیغاتی محیطی و چاپی

برای فعالیت ها و خدماتمون مجوز هم داریم . راهنمای کرج ، متعلق به آژانس تبلیغاتی رسانه مهره و از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز رسمی داریم . با اینکه به قانون احترام می زاریم ولی اعتبار و افتخار ما بیشتر  به مشتریان و دوستانی است که به ما اعتماد دارند .

ما شما را دوست و شریک خودمون میدونیم و برای موفقیت شما ، نهایت دانسته ها و تخصصمون رو بکار می بریم چون اعتقاد داریم میتونیم با هم موفق بشیم !

با ما تماس بگیرید ، پیشنهاد بدید ، انتقاد کنید و یا هرچه !

مجله آنلاین راهنمای کرج

نیازمندیهای آنلاین راهنمای کرج

 

فعالیت این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است *** بازنشر مطالب اختصاصی با ذکر نام و لینک به منبع مجاز است *** طراحی و پشتیبانی :کانون تبلیغات رسانه مهر